UR FOG – GENERÁTORY MLHY

UR FOG – GENERÁTORY MLHY

15 vteřin, které rozhodují o vašem majetku

Podle statistik trvá každá krádež v obchodě nebo domě méně než 3 minuty, protože lupiči přesně vědí, kam jít a co vzít. Policie nebo výjezdová skupina potřebuje nejméně deset minut, aby mohla konat. Z tohoto důvodu je nezbytné mít dodatečné systémy, které dokážou vetřelce dezorientovat a zastavit v prvních vteřinách jejich pokusu o krádež.

U systémů UR FOG je maximální doba vypuštění mlhy 15 vteřin*, máte tak 100% jistotu, že se vašemu majetku nic nestane. Váš majetek nebo zaměstnanci jsou chráněni od prvních okamžiků.

* Maximální doba vypouštění mlhy se může lišit podle velikosti střežených prostor a typu přístroje. Hodnota 15 vteřin odpovídá místnostem do 400 m3. U velkých prostor do 1200 m3 nebo otevřených prostranství je tento čas maximálně 70 vteřin.

Precizní řešení, na které se můžete spolehnout

UR Fog je inovativní a nejvýkonnější prvek aktivní ochrany, který rozšiřuje váš stávající elektronický zabezpečovací systém (EZS). Jedná se o špičkovou a světově unikátní  technologii vyvíjenou profesionály a inženýry s více než 20 letou zkušeností.

 

Proč vybrat právě UR FOG?

Rychlost vypouštění mlhy a její hustota jsou důležité vlastnosti potřebné pro zhoršení viditelnosti v prostoru během několika vteřin. UR FOG má patentované vlastnosti, které zaručují výjimečnou ochranu stejně jako další speciality, díky nimž je tento zamlžovací systém nejbezpečnější a nejzabezpečenější.


Nastavitelná tryska

Nastavitelná tryska je jedním z prvků, díky nimž je instalace zamlžovacích systémů UR FOG tak snadná. Umožňuje umístit zamlžovací systém tam, kde je to nejvhodnější nebo nejbezpečnější, v závislosti na směru vypouštění mlhy.

Rychlost a hustota znamenají rozdíl

Je nezbytné v prostoru znesnadnit viditelnost během několika vteřin, jinak nebude využití zamlžovacího systému efektivní. Zamlžovací systémy, které vypouští mlhu příliš pomalu nebo není mlha dost hustá a zmizí během několika minut, jsou neefektivní a zbytečné.
To se vám se systémem UR FOG nestane.

 
Kompatibilní

Naše nová karta LAN propojená přímo s naší sběrnicí umožňuje přímo monitorovat všechny instalované zamlžovací systémy. Je také kompatibilní s protokolem Contact ID.

Připraven na výpadky napájení

Nízká spotřeba energie a velmi dobrá izolace umožňuje přístrojům pracovat dlouhou dobu bez energie ze sítí, a to od 1,5 do 5 hodin. Jiné zamlžovací systémy nemohou obecně pracovat bez energií déle než 30 minut. Buďte opatrní, když si vybíráte, co koupit!

Bezpečný a certifikovaný

Zamlžovací systémy UR Fog jsou certifikovány podle evropských standardů, mlžná tekutina je testována
a je absolutně neškodná pro osoby, zvířata a předměty a nezanechává žádné zbytky. Aby nedošlo k záměně kouře s požárem, je vypouštěná mlha aromatizována citrusovým aroma.


Jak to funguje?


Vyberte si nejlepší model pro vás

Zamlžovací systémy UR FOG jsou všestranné, díky standardním směrnicím a protokolům je možné je doplnit dalšími dodatečnými kartami, jako jsou karty LAN, provést přímé propojení s bezpečnostními panely a zapojit je do všech starších i budoucích přístrojů. Obraťte se na naši bezplatnou technickou podporu ohledně jakékoli specifické karty.


Fast 03 Easy 2

Max. doporučený objem: 200 m3
Kapacita nádrží: 1 × 300 ml
Snímač trysky: NE
Bez napájení: cca 2 hod.
Hmotnost: 9 kg
Rozměry: 265 × 230 × 345 mm

Zamlžovací systém na ochranu malých prostor jako jsou obchody, obydlí a garáže. Přístroj vypouští obsah lahví dvakrát. Snadné opětovné naplnění. Pokryje prostory 200 m3 během 15 vteřin. Cena modelu Fast 03 Easy 2 je velmi smělá, ale jeho výkon je srovnatelný s těmi nejlepšími přístroji.

 

Fast 03 1C

Max. doporučený objem: 200 m3
Kapacita nádrží: 1 × 400 ml
Snímač trysky: ANO
Bez napájení: cca 2 hod.
Hmotnost: 9 kg
Rozměry: 265 × 230 × 345 mm

Zamlžovací systém na ochranu malých a středních prostor jako jsou obchody, obydlí nebo bankomaty. Je základní nabídkou z řady profesionálních produktů, vypouští hustou mlhu do prostor 200 m3 během 15 vteřin. Je vybaven jednou tlakovou lahví.

Fast 03 2C

Max. doporučený objem: 200 m3
Kapacita nádrží: 2 × 400 ml
Snímač trysky: ANO
Bez napájení: cca 2 hod.
Hmotnost: 11 kg
Rozměry: 265 × 230 × 345 mm

Zamlžovací systém na ochranu malých a středních prostor jako jsou obchody, obydlí nebo bankomaty a obecně všech prostor, kde je vyžadována nejkvalitnější bezpečnostní technologie. Je vybaven dvěma tlakovými lahvemi, vypouští hustou mlhu do prostor 200 m3 během 15 vteřin.

 

Fast 02 2C

Max. doporučený objem: 400 m3
Kapacita nádrží: 2 × 500 ml
Snímač trysky: ANO
Bez napájení: cca 2 hod.
Hmotnost: 15 kg
Rozměry: 305 × 230 × 390 mm

Ideální zamlžovací systém pro ochranu prostor, jako jsou velké obchody, obydlí a obecně všechna místa, kde je vyžadována nejkvalitnější bezpečnostní technologie. 2 tlakové lahve zajišťují velmi praktické, spolehlivé a záložní vypouštění husté mlhy až do objemu 400/600 m3 během 30 s.

 

Fast 01 2C

Max. doporučený objem: 1200 m3
Kapacita nádrží: 2 × 600 ml
Snímač trysky: ANO
Bez napájení: cca 2,5 hod.
Hmotnost: 22 kg
Rozměry: 300 × 350 × 430 mm

Nejvýkonnější přístroj na trhu, ideální pro ochranu velkých prostor jako jsou velké obchody, sklady, velkosklady nebo dokonce pro ochranu cílů v otevřeném prostoru. Vypouští 1200 m3 husté mlhy v 70 vteřinách. Je vybaven dvěma odnímatelnými lahvemi s mlhou.

 


Co je snímač trysky?
Snímač trysky je exkluzivní patentovaný systém, který umožňuje automaticky rozpoznat, jestli je tryska ucpaná a odeslat signál.


Pro koho?

Díky rychlosti zamlžení jsou systémy UR FOG nenahraditelné zejména v místech, kde mohou pachatelé způsobit značné škody během několika málo minut. Jedná se zejména o obchody s drahou elektronikou, zlatnictví, směnárny, hodinářství, lékárny nebo čerpací stanice. Klíčová může být ochrana vybavení, dat a citlivých informací v ordinacích a laboratořích.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.